خانه > کلام و دین پژوهی >840


149

اول و پانزدهم هر ماه مهمان شماييم

 

بنام خدا - نسخه سوم نرم افزار پرسمان ويژه اندروید آماده شد

منو

بايگاني موضوعي
بايگاني شماره اي
گفتگوي زنده
عضويت
پرسش و پاسخ
پيگيري پاسخ
پاسخ سوالات غيرخصوصي
طرح سوال و ارتباط با ما

احكام نماز و روزه دانشجوي مسافر


جستجو 

بورس مقالات

ابراز محبت دختر به...
درمان خود ارضايي ب...
قرص شب امتحان (تار...
پيامدهاي خودارضايي...
احضار روح با نعلبك...
نظرات مقاله «پيامد...
همجنسگرايي، علل و ...
هولوكاست چيست؟
عجم، دشمن اهل بيت؟...
علامت قبولي توبه
گناهان كبيره
چگونه از ياران اما...
چشم چراني، آثار و ...
رابطه دختر و پسر
احكام نماز و روزه ...
تقويت اراده در انج...
اخلاق پيامبر (4) -...
ماجراي دختران و پس...
شيوه هاي همسريابي
نقش قرآن در زندگي ...
لیست کتب اداره مشا...
شوخي هاي پيامبر
دوستي با نامحرم در...
جلسه خواستگاري
...

شيوه هاي کنترل نفس...
چه كنم گناه نكنم؟!
دفتر 30 پرسش ها و ...
چگونه با تقوي شوم
همه شرايط وضو
اثر بيدار ماندن بي...
گرايش دختران آمريك...
چرا فقط بي حجابي! ...
اگه روسري خود را ب...
فطريه چيست؟
ايميل هايي از شيطا...
جايگاه و ارزش نماز...
چرا جنگ را ادامه د...
دفتر 32 پرسش ها و ...
مهارت ارتباط مؤثر ...
اخلاق پيامبر(2)- م...

آمار سایت


تعداد مقالات:
2218

بازدید مقالات:
8468900

بازدید سوالات:
2662326علامت هاي شيطان پرستي بازديد: 4042

شيطان پرستي به معني پرستش شيطان به عنوان قدرتي فوق العاده قوي و بسيار موثر از نيروهاي خوب دنيوي، همچون خداست. در شيطان پرستي شيطان به عنوان نماد قدرت و حاکميت بر روي زمين، قدرتي به عنوان برترين قدرت دو جهان مورد توجه و پرستش قرار دارد و اين دنيايي را که به عنوان دوزخ برشمرده مي شود قانونمند مي کند.
در شيطان پرستي، غير از استفاده از شيطان به عنوان قدرت تاريکي و قدرت مطلق، از نيروها و اجنه و روح هاي پليد و شيطاني نيز براي رسيدن به اهداف خود استفاده مي شود؛ و در نهايت معناي شيطان پرستي؛ پرستش قدرت پليدي است.

تاريخچـه شيطان پرستـي
شايد عده اي شيطان پرستي را آئيني مدرن و نهايتا مربوط به قرن هاي گذشته مي دانند اما واقعيت چيز ديگري است. شايد بتوان تاريخچه شيطان پرستي را به قرون اوليه پيدايش آدمي نسبت داد. البته شواهد به دست آمده اين حرف را تصديق مي کند که شيطان پرستي در نواحي امريکاي لاتين، امريکاي جنوبي و آفريقاي مرکزي به قرنها پيش از ميلاد مسيح برمي گردد.
در اکتشافات امريکاي جنوبي يکي از قبايل اين قاره که اعتقاد بسياري به خوب و بد داشتند شيطان را مي پرستيدند و حتي انسان هايي را براي شيطان قرباني مي کردند.
مکان هاي انجام مراسم قرباني هنوز وجود دارد و اجساد موميايي به دست آمده و نوع کشته شدن ها نشانگر قرباني شدن اين انسانها (که در آنها بيشتر زنان به چشم مي خورند) است.
در آفريقاي مرکزي و در دشتها و کويرهاي سوزان اين قاره نيز در قبايلي که معروفترين آن قبيله اوکاچاست، شيطان به عنوان قدرت مطلق زمين و آسمان و پديد آورنده ي آن و خداي خشم و نفرت پرستش مي شد و حتي قرباني هايي نيز در مواقع خاص به آن اهداء مي شد. بيان اين نکته ضروري است که زمان قرباني کردن انسانها در برابر شيطان لحظه هاي خاصي بوده است.
تاريخچه شيطان پرستي به سالهاي بسيار دور بر مي گردد که بعدها اين آيين و سنت به صورتهاي ديگر نمود پيدا کرد که چيزهايي از گذشته چه با تحريف و چه بدون تحريف دست به دست در حال عبور همراه با زمان است.
شيطان پرستي به هنگام پيدايش زبان و خط و زمان مادها، سومريان، بابليان و ... نيز ادامه داشت تا اين که شکل نوين آن به وجود آمد.
شيطان پرستي قديمي اعتقاد دارد که شيطان وجود دارد و قدرت او عظيم ترين قدرت بر روي جهان است. اصل شهوتراني و ارضاي جنسي اصل لاينفک اين مراسم است. شيطان پرستي قديمي مخالف با مسيحيت و کليسا است و دقيقا در مراسم خود اعمال ضد مسيحيت را انجام مي دهد.
آنها به مسيحيت و کليسا اعتقادي ندارند و آنها را عامل بدبختي مردم مي دانند. آنها مي گويند مسيح پيامبري بود که بايد زمين را آباد مي کرد و مردم را به راه راست مي برد اما تنها کاري که انجيل انجام داده دروغگويي و رواج بدي در جامعه است ! آنان قرباني کردن انسان را امري ضروري براي آرامش و احترام به شيطان مي دانند.
در اين ميان دختر بچه ها بهترين قرباني براي شيطان هستند. ريختن خون در اين مراسم نشانه تقدس اين مراسم است.
شهوتراني در اين مراسم از کارهايي است که بايد بدان پرداخته شود چون در شيطان پرستي قديمي ارضاي حس جنسي يکي از مهم ترين عوامل است.البته با توجه به اينکه شيطان پرستان قديمي بدترين اعمال را براي مبارزه با خدا، مسيح و شيطان انجام مي دادند لذا امور جنسي نيز به بدترين و فجيع ترين نوع انجام مي گرفت.
آنان به جهنم اعتقادي نداشتند و مي گفتند جهنم همين دنيايي است که در آن زندگي مي کنيم؛ بر همين اساس بدترين گناهان را در مراسم خود انجام مي دادند. شيطان پرستان قديمي شيطان را موجودي با هويت خارجي مي دانند.
شيطان پرستي جديد در انگلستان به وجود آمد و البته زياد نيز تعجب برانگيز نيست زيرا انگليس يکي از کشورهايي است که جادوگراني بسياري داشته است و البته وجود اهالي باستاني آسياي مياني و خاورميانه و همچنين اهالي يونان باستان در انگليس ثابت شده است.از اکتشافات در برخي محل هاي برگزاري مراسم شيطان پرستي و جادوگري در انگليس نظير محل استون هنج، آثاري از تمدن ايران و يونان پيدا شده است.
شيطان پرستي جديد بر خلاف شيطان پرستي قديمي اعتقادي به وجود شيطان خارجي ندارد بلکه شيطان پرستي جديد شيطان را در طبيعت و در وجود هر انساني مي داند و اين باطن هر کسي است که شيطان در آن وجود دارد و مراسم شيطان پرستي جديد مراسمي است براي دعوت از شيطان باطني و حس اهريمني دروني است که با اعمال جنسي آرام و ارضا مي شود.
آنان جسم پرست هستند و اعتقاد دارند هر آنچه وجود دارد مديون آدم است.انسان بايد کامل ترين لذت جسماني و جنسي را در اين دنيا ببرد. آنان معتقدند بعد از مرگ، روح کساني که لذت جسماني لازم را نبرده اند به اين دنيا برمي گردد و لذت جنسي خود را کامل مي کند.
گذشته از اعتقادات شيطان پرستي، اين گروه داراي سمبل ها و نشانه هايي هستند که معني برخي از اين علائم بدين گونه است:
Inverted Pentagram )پنج ضلعي وارونه): نشانه ستاره صبح، نامي که به شيطان تعلق دارد. اين علامت در مراسم هاي مخفيانه ( کابالا ) و جادوگري براي احضار ارواح شيطاني استفاده ميشود. اين علامت را شيطان پرستان با دو ضلع در بالا و ملحدان با يک ضلع در بالا استفاده ميکنند. در هر حال اين علامت نشانه شيطان است و مهم نيست که يک نوک ضلع آن بالا باشد يا هر دوي آنها و يا دور آن دايره اي کشيده شده باشد يا خير در هر حال اين علامت شيطان است.
Baphomet ديو بافومت: علامت شيطان پرستي و خداي شيطاني و سمبل شيطان است. ممکن است اين علامت به شکل جواهرات ديده شود.
666 : علامت انسان، نشانه جانور (هيولا) – مکاشفات « ... پس هركس حكمت دارد عدد وحش را بشمارد، زيرا كه عدد انسان است و عددش 666 است»
Ankh : سمبل باروري و شهوات در انسانها. روح شهوت قدرت اين جمع زنان / مردان مي باشد.
Swastika or Sun Wheel (صليب شکسته يا چرخ خورشيد): يک علامت مذهبي باستاني است که سالها قبل از قدرت گرفتن هيتلر به کار ميرفت. اين علامت در کتيبه هاي بودايي و مقبره هاي سلتي و يوناني استفاده ميشده. در آيين پرستش خورشيد، اين علامت به نظر مي رسد نشانه مسير حرکت خورشيد در آسمان باشد.
All Seeing Eye (چشمي که به همه جا مي نگرد): آنها معتقدند که اين چشم لوسيفر(شيطان) است و کسي که قدرت کنترل آن را دارد بر تمام دارايي ها حکومت مي کند. اين علامت در پيشگويي ها به کار ميرود. جادوها، نفرين ها، کنترل هاي روحي و تمامي انحرافات تحت اين علامت کار ميکنند. اين علامت روشنفکران است . به پول رايج ايالات متحده نگاهي بيندازيد، اين علامت اساس نظم نوين جهاني است.
Upside Down Cross صليب وارونه: نشانه استهزاء و رد کردن مسيح ميباشد. گردنبندهاي آن توسط شيطان پرستان زيادي به کار ميرود. اين علامت را ميتوان همراه خواننده هاي راک و روي آلبوم هاي آنها ديد.
Goat Head (سر بز): بز شاخدار ، بز مندس mendes (همان baal بعل خداي باروي مصر باستان)، بافومت، خداي جادو، scapegoat (بز طليعه يا قرباني). اين يکي از راههاي شيطان پرستان براي مسخره کردن مسيح است زيرا گفته ميشود که مسيح مانند بره اي براي گناهان بشر کشته شد.
Anarchy (هرج و مرج): اين علامت به معناي از بين بردن تمام قوانين ميباشد. به عبارت ديگر هرچه تخريب کننده است تو انجام بده يعني همان قانون شيطان پرستي . اين علامت توسط پانک ها هوي متالها و راک ها به کار ميرود.
Anti Justice (ضدعدالت): تبر رو به بالا علامت عدالت روم قديم بوده است که علامت واژگون شده آن نشانه ضدعدالت يا شورش و طغيان ميباشد. فمنيست ها از دو تبر رو به بالا به معني مادر سالاري باستاني استفاده مينمايند.
امروز ديگر صليب هاي وارونه، ستاره پنج پر، 666، صورت هاي نقاشي شده، ماسك هاي حيوانات درندة شاخ دار، برهنه پوشي، .... تنها نشانه ها و سمبل هاي شيطان پرستي نيستند بلكه عمده ترين نشانه شيطان پرستي را در تجاوز و قتل به ويژه در تجاوز به كودكان و نوجوانان به همراه قتل آنان بايد ديد.
در حقيقت عدم پرستش خداوند و در مقابل خدا قرار گرفتن به انديشه هاي برخي از فلاسفه مدرن مانند نيچه و حتي پست مدرن مثل مارتين هايدگر بر مي گردد. اين فلاسفه به اين نتيجه رسيدند كه جهان و هر آنچه كه در اوست مربوط به خودشان مي شود و قدرت خداوند و حكمت لم يزلي در آن تأثيري نداشته و ندارد، لذا به همين دليل است كه شيطان پرستي رواج پيدا مي كند. زيرا درون انسان خلأيي به وجود مي آيد كه از چه راهي مي توان به آرامش رسيد؟ و از چه راهي مي توان به عاقبتي خير رسيد؟ از اين رو بعضي از انديشمندان غربي شعر و موسيقي را براي رسيدن به آرامش و در حقيقت جايگزين پرستش خداوند عنوان كردند.
شيطان پرستي، معجوني است كه هر آدم گرفتاري را به وحشي گري و نفرت سوق مي دهد. مسيري كه به هيچ جا راه ندارد و بن بست است. براي شيطان پرست طوري تفهيم مي كنند كه در جاده اي قرار دارد پر از خط كشي هاي درهم و برهم و او در يافتن راه خروج تا سر حد جنون و ديوانگي پيش مي رود و سرانجام مطمئن مي شود، راه بازگشتي وجود ندارد و بايد با همان شيطان پرستي تا آخر بماند.

ويژه


انتشار اينترنتي مطالب يا چاپ در نشريات دانشجويي با ذکر منبع موجب امتنان است

نقل مطالب در ديگر نشريات با اطلاع ين مجموعه و ذکر منبع بلامانع است

بري چاپ در کتب، کسب اجازه کتبي الزامي است

اداره مشاوره و پاسخ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها